Державна архітектурно-будівельна інспекція України, офіційний сайт

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА
ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Контактний центр

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 210 011

Експлуатація приміщень Будинку профспілок під кафе незаконна

Державна архітектурно-будівельна інспекція України та її департамент у м. Києві не реєстрували жодних документів на реконструкцію приміщень Будинку профспілок під кафе. Тому сьогодні даний об’єкт експлуатується незаконно.

Згідно чинного законодавства Держархбудінспекція може здійснити позапланову перевірку об’єкта тільки на підставі письмового звернення фізичних, юридичних осіб, громадських організацій, депутатів усіх рівнів. Станом на сьогодні жодних звернень – ні від народних депутатів, ні від КМДА, ні від громадян – не надходило.

Як тільки надійде відповідне звернення, Департамент ДАБІ у м. Києві негайно розпочне перевірку правомірності облаштування закладу громадського харчування в столичному Будинку профспілок.

Під час перевірки об’єкту Держархбудінспекція з’ясує на підставі яких договірних документів, зокрема, договорів оренди приміщення, відбулося розміщення закладу громадського харчування в Будинку профспілок.

За результатами перевірки ДАБІ визначить міру відповідальності замовника реконструкції за порушення містобудівних норм, стандартів та правил і притягне його до відповідальності.